About Active Our Products Treatments Contact Active References Home References Answers Home

לקוחות מספרים עלינו...  לאורך השנים צברה אקטיב עשרות מכתבי לקוחות המביעים את הערכתם למכשור וליחס אותו קיבלו באקטיב.
את חלקם העלינו לאתר על מנת שתוכלו לקרוא ולהתרשם ממה שחושבים עלינו האנשים החשובים ביותר עבורינו -
הלקוחות שנתנו בנו את אמונם והמטופלים אשר טופלו בעזרת המכשור המתקדם מתוצרתנו.
לשם נוחות חילקנו את המכתבים למכתבי המטפלים ולמכתבי המטופלים.

                     


המלצות המטופליםאליס לולו, חיפהלאה ואלה, מטופלות של אליס לולו, חיפה
"הגענו לטיפול הסרת שיער אצל הקוסמטיקאית אליס לולו במכשיר ה-Record-618, יחד עם ביתי. קיבלנו הסבר מקיף ומקצועי. התוצאות מדהימות, הרבה יותר מהר וקל ממה שציפינו. ללא כאבים וללא תופעות לוואי. טיפול אדיב, אמין וכייפי. כמו כן ביצעתי טיפול אנטי-אייג'ינג – העור נראה זוהר, מוצק וצעיר יותר, ממליצה מכל הלב, אין מה לדבר נפלא."
אנג'ל , אנג'ל מכון יופי, ראשון-לציוןמיכל, מטופלת של אנג'ל , אנג'ל מכון יופי, ראשון-לציון
"עשיתי טיפול ברגלים, ובמפשעות והתוצאות פשוט נהדרות. הצמיחה נעצרה והשיער ממש דליל וכמעט לא נשאר. פשוט כיף להתחיל כך את הקיץ. שווה כל שקל, השקעה לעתיד בטוח – בלי גילוחים, בלי שעווה, פשוט להרגיש נקייה. הטיפול עצמו לא כואב ולא גוזל זמן רב. בהתחלה התלבטתי ועכשיו אני שמחה שהתחלתי בטיפול ולא מבינה למה חיכיתי עד עכשיו."
אנג'ל , אנג'ל מכון יופי, ראשון-לציוןאסתר, מטופלת של אנג'ל , אנג'ל מכון יופי, ראשון-לציון
"כיוצאת קיבוץ מחוספסת ולא בדיוק מצויה בהליכי הטיפוח העדכניים, פניתי לאנג'ל (אכן מלאך). שיחת טלפון שקדמה לפגישתנו נתנה מענה הולם לכל שאלותיי, בניגוד לשיחות שניהלתי עם מכונים אחרים. הסרת השיער באמצעות מכשיר Crystal הותירה אותי משתאה, שאכן ההצלחה היא בת 100 אחוזים. למרות הסקפטיות שאחזה בי עם תחילת הטיפול. הטיפול אסתטי ונעים, בשל צוות המטפלות ובראשן אנג'ל, אשה נעימה שמבקשת לעשות בעבורך את הטוב ביותר. מכון שיכול לגרום לך כאשה או כגבר לחוש נפלא ומרוצה ביותר."
אורנה קוסמטיקה, אור-יהודהמאיה, מטופלת של אורנה קוסמטיקה, אור-יהודה
"אורנה, ברצוני להודות לך על השינוי שחוללת בחיי בעקבות השימוש במכשיר Crystal-512 של אקטיב. ניסיתי את כל השיטות והטיפולים שהשוק מציע וההיצע אינו קטן, אבל האפקטיביות והיעילות של מכשיר זה עולות עשרות מונים על כולם. השימוש במכשיר זה אינו מכאיב ואינו משאיר שום תופעות לוואי. לאחר הטיפול אני חופשייה להמשיך בעיסוקיי כאילו דבר לא התרחש. מלבד הסרת שיער לצמיתות, שהנני מרוצה מהתוצאות וזו רק תחילת דרכי בטיפול, מכשיר זה גם טיפל בפצעים שהופיעו לי בפנים וכיום הפנים שלי חלקות והכתמים מטושטשים."
שוש כץ, עכואלכס, מטופלת של שוש כץ, עכו
"כאחות במקצועי פניתי תחילה לרופא עור אשר הציע לי תרופה בשם רואקוטן, בטענה שהשימוש בה יעלים את האקנה הנוראי אשר הופיע בפני בגיל 24. מכיוון שאני מודעת למוגבלויותיה של התרופה, ובשל גילי, החלטתי שלא להשתמש בתרופה זו. לאחר טיפולים קוסמטיים רבים וכושלים במכונים אחרים הגעתי למכון שוש כץ קוסמטיקס מעכו, מכון עם וותק של 25 שנה, שהציע לי טיפול קוסמטי רציני בשילוב מכשיר ה- Crystal-512, ואכן תוך 6 טיפולים רצופים נפתרה הבעיה ללא סבל או צריבה. היום כשאני יודעת את מעלותיו של מכשיר ה-Crystal-512 לא רק בטיפולי הסרת שיער, אלא גם בטיפול באקנה החלטתי להסיר גם את השיער המיותר בחלקים שונים בגופי. ברצוני להודות לשוש על הטיפול המקצועי והמסור ועל שלא גרמה לי לטראומות מיותרות בגישתה הנעימה והרכה. יבורך האיש שהמציא את מכשיר ה- Crystal-512, שלא רק גרם לריפוי האקנה, אלא גם הבהיר את עור פניי."
אריאלה , מכון רותם, חיפהגלית, מטופלת של אריאלה , מכון רותם, חיפה
"לפני כחצי שנה התחלתי טיפול במכשיר של אקטיב אחרי שנים של הסרת שיער בשעווה. אני מודה שבהתחלה היססתי מאוד, וכיום אני ממש מודה לאריאלה שהמליצה לי להתחיל בטיפול. התוצאות נראות כבר לאחר הטיפול הראשון, הצמיחה הרבה יותר איטית ודלילה. התהליך אינו מלווה כמעט בכאב – פשוט שווה."
דורית דבש, מעלה אדומיםתמר, מטופלת של דורית דבש, מעלה אדומים
"לאחר שנים של טיפולי שעווה נחשפתי לראשונה למכשיר ה- Record-618 אצל דורית דבש האפילטורית שלי. כששמעתי שהמכשיר הגיע ביקשתי להיות המטופלת הראשונה בסדרת הטיפולים, מכיוון שאני מאוד סומכת על דורית, שאמרה שלמכשיר תוצאות טובות מאוד. לא האמנתי שכבר לאחר הטיפול השני תוצאות מדהימות. אין כאבים, אין תופעות לוואי ואני ממליצה בחום לכל אחת."
דורית דבש, מעלה אדומיםאיילת, מטופלת של דורית דבש, מעלה אדומים
"אני זוכרת שלפני כמה שנים, כשהחלה האופנה של הרחקת שיער באמצעות מכשירי IPL, מאוד רציתי גם להצטרף לכל אלה שהרחיקו את שיערם. אך לא הרגשתי כי אני יכולה לסמוך על כל המכונים שעסקו בזה. חיפשתי קוסמטיקאית אמינה שאפשר לסמוך עליה, שתתן לי תמורה מלאה בעד הכסף ושהרחקת השיער באמת תיעשה כמו שצריך - את כל זה מצאתי אצל דורית, שפרסמה את מכשיר ה- Record-618. לא היססתי ומייד פניתי אליה, כי ידעתי שהיא תתן לי את כל מה שחיפשתי – ועכשיו אחרי שנה של טיפולים, כמובן שלא התאכזבתי ואין מרוצה ממני. אוסיף ואומר שכל מי ששלחתי לדורית חש את אותה הרגשה שאני חשה."
שוש גלאי, כפר סירקיןקרן, מטופלת של שוש גלאי, כפר סירקין
"לשושי הגעתי לאחר כשנה בטיפולי אפילציה והתייאשתי מאיטיות הטיפול ,התוצאות ומכאב הטיפול. במכשיר ה- Crystal-512 עברתי 4 טיפולים וכבר יש תוצאות מדהימות. שושי היא קוסמטיקאית מקצועית יסודית ונקייה. ממליצה לכולן."
אווה בן אלה, נתניהסבטלנה ואורנה, מטופלות של אווה בן אלה, נתניה
"אנחנו שתי אחיות שתמיד סבלו משיעור יתר. החלום שלנו תמיד היה להיפטר מכל השיער המיותר ולהיות חלקות. מאז שהכרנו את אווה והתחלנו את הטיפולים במכשיר ה-Crystal-512 החלום שלנו התגשם. נפטרנו מכל השיער המיותר ואנחנו מאושרות. תודה רבה לאווה על עזרתה הרבה, על המקצועיות ועל היחס החם שנתנה לנו ולעוד הרבה כמונו."
מירי דהן, באר-שבענורית, מטופלת של מירי דהן, באר-שבע
"לפני כשלוש שנים התחלתי את הטיפול במכשיר ה-Crystal-512 בפנים. למען האמת הייתי מאוד סקפטית, ובכל זאת החלטתי לנסות. זה היה אחד הצעדים החכמים והיעילים בחיי. כבר מהטיפול הראשון נוכחתי בתוצאות המדהימות, והחלטתי לטפל בחלקים נוספים בגופי: בית שחי, מפשעות, ידיים ורגליים. כיום, עם גוף חלק והרגשה נהדרת, אין בי ספק שאיכות חיי השתנתה לחלוטין, הן בזכות התוצאות ובעיקר בזכות טיפולה המסור, החם והאישי של מירי דהאן הקוסמטיקאית שלי. בנות Crystal-512 זאת לא המלצה – זאת חובה”."
יפה זהבי, ראש פינהשרית, מטופלת של יפה זהבי, ראש פינה
"ליפה, אני אומנם עדיין בתוך הטיפולים של הסרת שיער במכשיר של חברת אקטיב, ואחרי מספר טיפולים חלק גדול מהשיער מפסיק לצמוח ובאזורים מסוימים הפסיק לצמוח לחלוטין. תודה לך גם על היחס החם והמקצועיות."
יפה זהבי, ראש פינהגילה, מטופלת של יפה זהבי, ראש פינה
"ברצוני להודות לך, יפה, כי סוף סוף אני חלקה, בזכות הטיפול במכשיר המהפכני שברשותך. ממליצה בחום."
שרה דגן, אשקלוןענת, מטופלת של שרה דגן, אשקלון
"אני מאוד ממליצה על המכשיר Crystal-512, כי תמיד הכתמים הציקו לי ותודות לטיפולים במכשיר ה-Crystal-512 בשילוב טיפולים קוסמטיים הכתמים התבהרו. הפנים בהירות יותר וזוהרות יותר. עכשיו טוב לי בפנים וטוב לי במצב רוח."
ריקי מליחי, אשדודטלי, מטופלת של ריקי מליחי, אשדוד
"לריקי מליחי הקוסמטיקאית המקסימה, רוצה להודות לך מקרב לב על הטיפול הרגיש והמתחשב באמצעות המכשיר Crystal-512, מכשיר קסם. פשוט לא להאמין - אין יותר שערות סברס ברגלים והתחושה היא נפלאה כמו עור של תינוק. ממליצה בחום לכל מטופלת."
דבורה, מטופלת של קלוגר רנה, מכון רנה קלוגר, ירושלים
"ניסיתי בחיי הרבה שיטות להסרת שיער מיותר, אך בכל פעם הייתי מתאכזבת מסיבה אחרת. כשהגעתי למכון רנה, הטיפול היה אישי, חם ומסור, ניסיתי את המכשיר ולא האמנתי למראה התוצאות, העור שלי חלק יותר, רך יותר, נראה מעולה ונעים יותר למגע. זה לא רק המכשיר הטוב ביותר בעולם, אלא גם המכון הטוב ביותר בעולם."
זהר דרי, רמת-גןיעל, מטופלת של זהר דרי, רמת-גן
"לזהר הפייה שלי. כמו כולן, גם אני חלמתי שעות ארוכות על גוף חלק משיער, על הליכה ספונטנית לים וכו'. ואת, במקצועיות וביעילות עזרת לי להגשים את החלום. אז, תודה רבה רבה. מומלץ באהבה."
חנה גור, ירושליםשגית, מטופלת של חנה גור, ירושלים
"במהלך השנים ניסיתי טיפולים בשיטות שונות אולם רמת האפקטיביות, או תופעות הלוואי היו אכזבה עצומה. המלצתך לנסות סדרת טיפולים להסרת שיער במכשיר קריסטל 512 של אקטיב הוכיחה את עצמה כמקצועית ביותר. ברצוני להודות לך על האבחון המקצועי והטיפול המסור. לאור הניסיון המוצלח בחרתי לנסות את השיטה על אזורים נוספים בגופי."
זר, מטופלת של שוש אפשטיין, פרדסיה
"בימים אלו אני עושה את הטיפולים האחרונים במכשיר ה-Crystal-512 אצל שוש אפשטיין. מלבד היחס החם, האכפתיות והסבלנות שאני מקבלת, אני מרוצה מאוד מהתוצאות. מדי טיפול רואים את השיער נחלש ונעלם, העור מקבל מרקם שונה ונעים. אני ממליצה בחום."
עדי, מטופלת של שוש אפשטיין, פרדסיה
"אני מכירה הרבה קוסמטיקאיות והרבה סוגי טיפולים, שלצערי לא עזרו לי ולא הייתי מרוצה מהם, אך הטיפול הנוכחי לעומת זאת מצוין והתוצאות מדברות בעד עצמן. המכשיר משפר את מרקם העור, העור הופך להיות נעים יותר וללא שיער."
גילה, מטופלת של ענת עמרני, פתח-תקווה
"לפני שהתחלתי את הטיפולים במכשיר ה- Crystal 512, נאלצתי לסבול כל חודש את הכאב והטרחה של מריטת שערות בשעווה לפני המקווה, לאחר הטיפול במכשיר סוף סוף השתחררתי מהעול הזה והעור שלי חלק מתמיד."
נטע, מטופלת של קארין , מכון קארין, ראשון-לציון
"לאור ניסיוני המר עם מכשיר קודם איתו התנסיתי, אני רוצה להודות לכם ולצוות הנפלא והכי חשוב התוצאות, לאחר שיקום מטיפול במכשיר הלייזר והאכזבה ממנו, אני מתרגשת להודות על העמידה בציפיות הנל."
אריאלה, מטופלת של רות צ'אפי, מכון משולש אינטימי, תל-אביב
"כן בנות חלומות מתגשמים… כל החיים חשבתי שאין שום פתרון לשיער הקשה ולפצעים במפשעות. אלף תודות לרות צ'אפי על שהכירה לי את מכשיר ה-Crystal-512, שבזכותו אני גאה ללכת לים עם מפשעות חלקות."
מרב, מטופלת של שרה שחר, אשקלון
"בהתחלה הייתי ספקנית, אחרי טיפול אחד הבנתי שאכן מדובר במכשיר מהפכני. היום לאחר שסיימתי סדרת טיפולים שלמה, נותר לי רק להמליץ לאחרות ולהצטער שהמכשיר לא היה קיים קודם."
עינב, מטופלת של נאווה גרוסטיין, רמת-השרון
"סוף סוף נמצא פתרון מהיר לכאב, לשיער המיותר, לטיפול הממושך והמיושן והנה נס והיום אני חלקה, נהנית מכל טיפול קצר של מכשיר ה-Crystal-512 והתוצאות – מדהימות."
טליה מור, מכון טליה מור ביוטי, רמת-גןג', מטופלת של טליה מור, מכון טליה מור ביוטי, רמת-גן
"לטליה והבנות המון המון תודה לכן! תודה שעזרתן לי להיפטר מהסיוט, מהחרדה התמידית שליוותה אותי כל דקה ודקה. כן, היער בשפם ובמיוחד בסנטר היו סיוט! פולחן יומי של מריטת שיער שהביא אותי לידי ייאוש, לחוסר ביטחון ואף לפגיעה בתדמית האישית. תודה על החופש... בעזרת מכשיר ה-Record שחולל אצלי פלאים. תודה לכן על החום והטיפול המסור שהרעפתן עלי כל פעם מחדש."
סוזי סבן, מכון ניחוח אשה, רמת-גןהילה, מטופלת של סוזי סבן, מכון ניחוח אשה, רמת-גן
"אני מטופלת אצלך כבר שנה. שנה ששינתה את חיי לטובה. השינוי אצלי קרה מייד. לאחר מספר מועט של טיפולים כבר ראיתי את הדילול. לא האמנתי כמה חיי יכולים להיות נוחים ופשוטים בזכות המכשירים Crystal-512 ו-Record-618. הטיפול אינו כואב. חבל שלא הכרתי אותך לפני שנה. סוזי, את אשה עם לב רחב ונשמה ענקית. המשיכי בעבודתך הלא קלה, שאותה את עושה עם המון אהבה והשקעה. מה יש להוסיף ולומר, אני מודה לך (וגופי גם כן) את גדולה מהחיים."
מיכל פרל, כרמי יוסףאיריס, מטופלת של מיכל פרל, כרמי יוסף
"לפני כשלוש שנים עמדתי בפני החלטה להסיר את כל השיער העודף בגופי עם מכשיר ה-Record-618 אצל הקוסמטיקאית מיכל פרל בכרמי יוסף. בגלל המחיר שקלתי שוב ושוב, אך לאור הייסורים החוזרים ונשנים שאותם אני מאמינה חווה כל אשה ואשה, החלטתי לנסות צורת הסרה זו. אומנם הטיפול הצריך סבלנות, זמן וכסף, אך התוצאה היתה שווה הכל. היום נושא זה איננו בתודעתי, וטרחה זו חלפה ואיננה עוד. בקיץ אינני בודקת את מצב השיער לפני לכתי לים או לבריכה. אינני חושבת פעמיים אם ברצוני ללבוש חצאית או שמלה. הפכתי להיות משוחררת לחלוטין מהטרדה ידועה זו, בזכות עצה נבונה שקיבלתי ממיכל המקסימה להסיר מטרד זה במכשיר ה-Record-618."
רחל אלקיים, מכון יופי חלי, תל-אביבאדווה, מטופלת של רחל אלקיים, מכון יופי חלי, תל-אביב
"אני מטופלת במכשיר ה-Crystal-512 במכון יופי חלי, ובהזדמנות זו אני רוצה להודות לך על הטיפול המסור. אני רואה תוצאות ללא כאבים וללא תופעות לוואי לאחר שנים של סבל בשעווה ואפילציה, בשבילי זה ממש לגלות את אמריקה. ממליצה בחום ואהבה."
 חנה מיארה, באר-שבערעות, מטופלת של חנה מיארה, באר-שבע
"לא חשבתי שאוכל להיפטר ממטרד הסרת השיער... אני רוצה להמליץ על הטיפול שיפטור אותך ממטרד זה. כבר לאחר הטיפול הראשון מרגישים בהבדל. השיער שצומח הינו דק ודליל יותר, הטיפולים אינם מלווים בכאב ולאחר הטיפול העור רך מתמיד. תודה על היחס האישי, החם והמסור לקוסמטיקאית חנה, שתוכלו למצוא אצלה אוזן קשבת ומענה לכל שאלה."
דינה ידיד, מכון פנינת היופי, חיפהחוה, מטופלת של דינה ידיד, מכון פנינת היופי, חיפה
"אני מטופלת במכשיר ה-Record. התחלתי בסדרת טיפולים באזור השפם והמשכתי באזורים אחרים. אני מאוד מרוצה מהתוצאות. אין כלל סימנים ממש פלא! תודה לקוסמטיקאית שלי, דינה הנפלאה, ולתוצאות המדהימות של המכשיר."
כרמי בן שטרית, מכון כרמי קוסמטיקס, רחובותציפי, מטופלת של כרמי בן שטרית, מכון כרמי קוסמטיקס, רחובות
"לכרמי ולצוות, ברצוני להודות לכם על הטיפול המסור. התחתי במפשעות ובבתי שחי וכשראיתי תוצאה כל כך מדהימה המשכתי עם רגליים, ידיים ופנים. אני מודה לכם מקרב לב שחסכתם לי מריטות וכאב ועכשיו אני חלקה ובטחוני העצמי גבר."
יעל בנש, גבעתייםרעות, מטופלת של יעל בנש, גבעתיים
"במשך שנים רבות סבלתי מפצעים מתחת לעור ברגליי, שלוו בכתמים כהים ומכוערים. לאחר שימוש במשחות שהומלצו על ידי מספר רופאי עור לא הושגה שום תוצאה. הייתי על סף ייאוש! ואז בעקבות המלצה של חברה, הגעתי אליך ובעזרת מכשיר ה-Crystal נעלמו הכתמים כלא היו (שלא נדבר על השערות). תודה רבה לך יעל, שאפשרת לי ללכת שוב עם חצאית מיני ולחשוף את רגלי החלקות."
צביה טובול, ירושליםורדה, מטופלת של צביה טובול, ירושלים
"לאחר ניסיונות כושלים בהסרת שיער, הגעתי לטיפול במכשיר ה-Crystal. ברצוני להודות לך על הטיפול המסור. סוף סוף אני יכולה לומר שנפטרתי משיער באזורים רגישים."
בלהה איילון, נצרת עיליתיואל, מטופל של בלהה איילון, נצרת עילית
"אני יואל, מטופל במכשיר IPL שברשותך, להסרת שיער בחזה, בטן, גב וזרועות. איכות תוצאות הבדיקות שקיבלתי הינן לשביעות רצוני המלאה וכבר לאחר מספר חודשי טיפול נראו תוצאות טובות מאוד. לאחר שנה של טיפולים ניתן לומר בבירור שיש 80-85% הצלחה. תוצאה בהחלט משביעה רצון ויפה. כמו כן, ברצוני לציין את היחס החם, המקצועיות וההבנה שאת מגלה במהלך הטיפול."
הוסף למועדפים   |   צור קשר   |   על החברה   |   לקוחות מספרים   |   טיפולים   |   מוצרים   |   שאלות ותשובות   |   עמוד הבית         
אקטיב מערכות אופטיות בע"מ   ©