About Active Our Products Treatments Contact Active References Home References Answers Home

לקוחות מספרים עלינו...  לאורך השנים צברה אקטיב עשרות מכתבי לקוחות המביעים את הערכתם למכשור וליחס אותו קיבלו באקטיב.
את חלקם העלינו לאתר על מנת שתוכלו לקרוא ולהתרשם ממה שחושבים עלינו האנשים החשובים ביותר עבורינו -
הלקוחות שנתנו בנו את אמונם והמטופלים אשר טופלו בעזרת המכשור המתקדם מתוצרתנו.
לשם נוחות חילקנו את המכתבים למכתבי המטפלים ולמכתבי המטופלים.

                     


המלצות המומחיםיעל אזולאי, יעלת החן, דימונהיעל אזולאי, יעלת החן, דימונה
"ברצוני לציין את שביעות רצוני הרבה ממכשיר ה- Record-518 מבית אקטיב. המכשיר מצטיין ביכולות גבוהות מאוד בהסרת שיער לטווח ארוך ובהבהרת כתמי עור. התגובות שקיבלתי מהלקוחות שלי שעברו טיפול במכשיר היו נלהבות והניבו תוצאות מיידיות כבר מן הטיפול הראשון… אני מבקשת לציין באופן מיוחד את היחס והשירות לו אני זוכה מאנשי חברת אקטיב, כל פנייה, תהייה, הערה ובעיה זכו להתייחסות מקצועית מהירה ויעילה. הקשר עימי נשמר מיום שקיבלתי את מכשיר ה- Record -618, עודכנתי מעת לעת בחידושים ותמיד חשתי שיש למי לפנות. אני בטוחה ששיתוף הפעולה בינינו ימשך להיות פורה, יעיל ומהנה."
נילי ארבל, חיפהנילי ארבל, חיפה
"ביוני 2006 רכשתי מכשיר Record -618 להרחקת שיער בנוסף למכשיר אפילציה שברשותי, גם כן מחברת אקטיב. בדיקה יסודית ומעמיקה וחקר שווקים של מכונות מחברות שונות, הובילה אותי למסקנה שמכשיר זה עולה באיכותו על שאר המכשירים מבחינת הביצועים בעבודה על שטחים גדולים וללא כאב ללקוחה. ברצוני לציין את התייחסות החברה הרצינית להתלבטות שלי בהחלטה על הרכישה, היחס האדיב, השירות היעיל והתמיכה המקצועית שהקנו לי ביטחון באיכות ואמינות המכשיר לאחר מכן. כיום, למעלה משנה של התנסות בעבודה עם מכשיר ה- Record -618 בהרחקת שיער, טיפול בנימי דם ובהרפס, הבהרת כתמים, והשגת תוצאות מעולות עם לקוחות קשים ובעייתיים, אני שמחה להודות שרכישת המכשיר מחברת אקטיב הייתה נכונה ומוצלחת וממליצה עליו לכל המעוניינים באיכות, אמינות והשגת תוצאות מוכחות."
עליזה רון, רונליזה בע"מ, הרצליהעליזה רון, רונליזה בע"מ, הרצליה
"רכשתי מחברת אקטיב שלושה מכשירים להסרת שיער מצהירה וממליצה לכולם על המכשירים Crystal-512, Record -618, ו-Optima-518. השירות, האמינות והעזרה עונה על כל הדרישות, הלקוחות מרוצות וגם אני וכל צוות העובדים שלי."
דורית דבש, מעלה אדומיםדורית דבש, מעלה אדומים
"אני עוסקת בהסרת שיער בכל השיטות המובילות כ-10 שנים. לפני שלוש שנים עברה ביתי בת ה- 21 טיפולי לייזר אצל רופא עור ידוע בירושלים. בטיפול השלישי נגרמו לה כוויות רציניות בבית השחי והמפשעה. יש לציין שהטיפול עצמו התבצע עם משחת אלחוש כשעה לפני הטיפול ולמרות זאת בתי סבלה מכאבים בזמן הטיפול. הטיפול הנל הביא אותי להחלטה להכניס למכון הקוסמטיקה שלי מכשיר בשיטתIPL , מכשיר שאינו אגרסיבי כמו הלייזר, שייתן תוצאות טובות ללא סיכונים למטופל. לאחר בירור על סוגי המכשירים השונים הגעתי לחברת אקטיב אשר לאחר הדגמה קצרה הבנתי שמכשיר ה- Record -618 ידידותי, קל לשימוש ונותן תוצאות טובות ללא כאבים… החלטתי לרכוש מכשיר זה, והיום יש לי לקוחות מכל אזורי הארץ כולל רופאות, אחיות ורוקחות…כאשר נותנים פרטים מדויקים מבלי להבטיח הבטחות שווא כמו לצמיתות כי אין דבר כזה, המטופלים מרוצים ומבינים שיש היום אפשרות להסרת שיער ללא כאבים ועם תוצאות טובות מאוד."
גאולה לוין, פתח-תקווהגאולה לוין, פתח-תקווה
"לצוות אקטיב, ברצוני לציין שאני מרוצה מאוד ממכשיר ה- Record -618. תוצאות הטיפול להרחקת השיער מדהימות מעל ומעבר לציפיות ולשביעות רצון הלקוחות… בנוסף ברצוני להודות לכל הצוות על היחס והשירות האדיב, הנכונות לענות ולעזור בכל שאלה ופניה."
יפה זהבי, מכון טיפוחן, קריית-שמונהיפה זהבי, מכון טיפוחן, קריית-שמונה
"אני עובדת עם מכשירים של חברת אקטיב משנת 2003, במשך השנים גיליתי שלא רק המכשירים אמינים אלא גם החברה והעומדים בראשה, ושכל השנים היה ויש על מי לסמוך. כל שאלה וכל התלבטות שהייתה לי נענתה בנהירות ולשביעות רצוני. מיותר לציין שהמכשירים שלכם הוכחו כיעילים, טובים ועונים על הציפיות. ממליצה בחום ושמחה אני להיות חלק ממשפחת אקטיב הנחמדה. התחלתי עם מכשיר ה- Crystal-512 ושדרגתי למכשיר ה- Optima-518."
מיטל סבאג, סוד הקסם, עכומיטל סבאג, סוד הקסם, עכו
"ברשותי מכוני יופי בעכו ובכרמיאל, אני עובדת עם המכשיר המדהים ביכולתו, ה- Record-618 מזה 4 שנים, הטיפולים שלי אישיים ועל כן אני רואה את התוצאות המדהימות וגם הלקוחות שלי כמובן, ללא כאבים, במהירות הבזק וללא כל סימן. הטיפול מנקה את העור ומשאיר אותו חלק, ומה שחשוב כולם מרוצים."
חגית לפה, בני-ברקחגית לפה, בני-ברק
"אני קוסמטיקאית ובעלת מכון יופי בבני ברק. מזה זמן רב שאני מנסה לברר על מכשיר להסרת שיער עם תוצאות טובות ומהירות. החלטתי שבמקום לברר אצל החברות, אברר אצל קוסמטיקאיות, ולאחר בירור מקיף הבנתי שמכשיר ה- Optima-518 אינו כואב והתוצאות מהירות. השירות מעל ומעבר ולכן בחרתי באקטיב."
שרה אלטמן, קריית-טבעוןשרה אלטמן, קריית-טבעון
"למכשיר זה חיכיתי… שלום שמי שרה אלטמן-קוסמטיקאית מקרית טבעון. שנים רבות אני דואגת להתחדש, למצוא ולהביא את הידע שיקדם אותי, משמע את המכון שלי. כל חידוש גורם ללקוחותיי ליהנות מטיפולים חדשים מעור יפה עם הרבה ויטליות. מכשיר ה- Optima-518 להסרת שיער גרם לי וללקוחותיי לחייך יותר. אין אישה מאושרת יותר, כאשר השיער שמפריע לה נעלם והגוף חלק וחשוב יותר- ללא שיער. תודה למכשיר ה- Optima-518 שחולל פלאים וגורם ללקוחותיי לחייך והחשוב מכל אחרי - יש תוצאות. תודה למירי ולצוות אקטיב. "
טינה פוייס, אשדודטינה פוייס, אשדוד
"אני עובדת עם מכשיר ה- Record -618 למעלה משנה. במהלך תקופה זו טיפלתי במספר רב של לקוחות במגוון גילאים. התוצאות נראות כבר בטיפולים הראשונים, עור המטופל הופך לנעים ובריא יותר…לקוחות שהתנסו בשיטות אחרות נדהמו מאיכות הטיפול ואיכות התוצאות במכשיר ה- Record -618. התוצאות הניתנות ללקוחותיי על-ידי באמצעות מכשיר זה ולהצלחתי בתחום תרמה וסייעה רבות תמיכתה וליוויה הצמוד של מירי מאיר. אני שמחה להיות פתרון לבעיותיהם של לקוחותיי. "
חנה מיארה, מכון אשה חלקה, באר-שבעחנה מיארה, מכון אשה חלקה, באר-שבע
"ככל שעוברות להן השנים, אני מעריכה יותר ויותר את התוצאות שיש לי ממכשיר ה- Record-618 של אקטיב. התוצאות החלקות והעור הקטיפתי, ללא כוויות וללא כאב רק ממנפות לי את המכון."
מימי גבעתי, פרדס חנהמימי גבעתי, פרדס חנה
"אני עובדת עם מכשיר ה- Crystal-512 כבר שש שנים. בשמי ובשם לקוחותיי הרבות (החלקות והמרוצות) אנו רוצות להודות לחברת אקטיב על המכשיר הנפלא, היעיל והאמין, שתוצאות הטיפול בו מעולות ותורמות רבות להצלחת המכון שלי."
גילה חדד, מעלה אדומיםגילה חדד, מעלה אדומים
"ברצוני להביע את שביעות רצוני הרבה ממכשיר ה-Crystal-12 של חברת אקטיב, המוצלח ביותר להסרת שיער. לקוחות שלי שטופלו במכונים אחרים וביצעו הסרת שיער במכשירים אחרים ללא תוצאות, הגיעו אלי לסדרת טיפולים ומעידות על הצלחה מרובה."
יעל זינגר, רעננהיעל זינגר, רעננה
"אני יעל זינגר, קוסמטיקאית רפואית מרעננה. למעלה משנתיים אני עובדת עם מכשיר ה-Record-618 ולקוחות מכל הגילאים לא מפסיקים להגיע, לאור התוצאות הנפלאות שהמכשיר מעניק. תודה על המכשיר שגורם לעור להיראות חלק, צעיר ומוצק, ותודה למירי שסייעה, תמכה וליוותה אותי לאורך כל הדרך."
יהודית מורי, מור קליניק, ראשון-לציוןיהודית מורי, מור קליניק, ראשון-לציון
"אני קוסמטיקאית רפואית ואני עובדת עם מכשיר Record-511 מזה שלוש שנים. זהו מכשיר יעיל מאין כמוהו ואני עובדת איתו לאורך כל שעות היום לטיפולי הסרת שיער, טיפולי אקנה וצלקות אקנה, הבהרת העור וחידושו. את מכתבי התודה שאני מקבלת תוכלו לראות באתר שלי. תוצאות מעולות לכל הטיפולים שציינתי, ואני רוצה לציין לטובה את חברת אקטיב, שבראשה מירי, שרון וכל הצוות על היחס החם, האוזן הקשבת והשירות המדהים. המשיכו להצליח."
חפצי חיימוב, אזור
"מירי, תתגמדנה המילים ותקצר היריעה להביע את מילות ההערכה על תשומת הלב האישית והחמה, על ההתחשבות בכל פרט, על המעקב והטיפול, על שבכל שעה בה אנו מתקשרות את עונה ופותרת את הבעיות. יישר כוח."
מילי עפיה, כפר-יונהמילי עפיה, כפר-יונה
"אני רוצה להודות לכם שוב ושוב ושוב על היחס החם והמקצועי, שנובע ראשית מטוב לב שאין כמוהו בעסקים בדרך כלל. נתתם לי להרגיש שייכת. נתתם לי להרגיש שאכפת לכם באמת מקהל הלקוחות שלכם. מלבד זאת שהמכשיר שרכשתי שדרג לי את הקליניקה ועושה עבודה מדהימה. תודה רבה לכולכם ותמשיכו להיות כאלו. מהיום אני מרגישה שגרירה של חברתכם כי אני רוצה שעוד קוסמטיקאיות ייהנו מכזה שירות, מכזאת מקצועיות ומהאהבה הרבה שאתם מרעיפים."
מונה סולומון, תל-אביבמונה סולומון, תל-אביב
"מכשיר ה-Record-618 שברשותי שדרג את חיי וחיי לקוחותיי. מאז השימוש במכשיר אני יכולה להעיד ממקור ראשון כי גופי נשאר חלק והשערות לא חזרו יותר. מאוד מרוצה מהמכשיר וכך גם לקוחותיי הרבות שממשיכות ליהנות ממנו. ממליצה בחום להרחיק שיער עם הטכנולוגיה המתקדמת של אקטיב. "
אנג'ל אליאב, Angel, ראשון לציוןאנג'ל אליאב, Angel, ראשון לציון
"שמי אנג'ל אליאב מנהלת מרכז לקוסמטיקה רפואית: ANGEL בראשל"צ. ברשותי מכשיר אופטימה של אקטיב מערכות . אנו עובדים עם אקטיב מאז שנת 2003 המכשיר הראשון שנרכש בחברה היה קריסטל ולפני שנתיים שדרגנו לאופטימה ונשארנו עם צוות המנצח של אקטיב מערכות בגלל המכשור האמין שנותן מענה לכל הכתוב בחוברת הדרכות ,אמין חסכוני , יעיל ביותר משתלם מכל חברה אחרת ! וחשוב ביותר לקוחות מרוצות/ים וממליצים על הטיפולים."
אתי תורג'מן, לודאתי תורג'מן, לוד
""במשך שנים אני עובדת עם מכשיר Record-618 ומקבלת תוצאות מדהימות. אני ולקוחותיי יכולות להעיד שדרושים מספר טיפולים מינימלי לקבלת תוצאות מקסימליות להעלמת השיער, לשביעות רצונם המלאה של לקוחותיי. תודה למירי, שמלווה אותי במשך שנים של עבודה עם המכשיר המדהים, על השירות המסור והסובלני. אצלי התוצאות מדברות בעד עצמן...""
מגי כהן בר, ספירמגי כהן בר, ספיר
""לפני כ-7 שנים הצטרפתי למשפחת אקטיב, כשרכשתי את המכשיר Record-618 שבו אני מטפלת במגוון טיפולים ובהצלחה גדולה. ללא כאבים וללא תופעות לוואי. בכל העור ובכל עונה בשנה! לקוחותיי מאושרות מהעובדה שבטיפולי הסרת השיער הן מרוויחות גם הצערת עור והתבהרות של איזור הטיפול! רכישת המכשיר שידרגה את עבודתי ונתנה לי אפשרות להרחבת מגוון הטיפולים בצורה יעילה ובטוחה. הקשר שלי עם צוות אקטיב ראוי להערצה ולתודה גדולה!""
חגית ביוטי קוסמטי, טבריהחגית ביוטי קוסמטי, טבריה
""ברשותי מכשיר Optima-518 של חברת "אקטיב" כשנתיים. המכשיר אמין, יעיל ביותר ונותן מענה על כל צורכי הלקוחה. בית אקטיב משפחה חמה ותומכת, עומדת בהבטחותיה. ממליצה בחום...""
רות אבירם, רמת ישירות אבירם, רמת ישי
""מאז ששידרגתי את המכשיר ל Optima-518 אני מברכת על כך, ובעיקר לקוחותיי המרוצים. זה אפשר לי עבודה נוספת כמו אקנה, הבהרה, חידוש העור ועוד...משך הזמן התקצר מאד, וזמן זה כסף...ללא תופעות לוואי וללא כאבים והתוצאות מדהימות. ממליצה בחום להצטרף למשפחת אקטיב.""
תמי  סעדי, קליניקה ליופי, רמת גןתמי סעדי, קליניקה ליופי, רמת גן
""שמי תמיל'ה בעלת קליניקה ליופי השוכנת בגבול רמת גן - גבעתיים. אני עובדת מזה 10 שנים מול חברת אקטיב וזו הזדמנות לציין את רמת השירות הגבוהה לה אני זוכה מהחברה. כן יירבו חברות מסוג זה...""
דקלה קלו, קליניקה לקוסמטיקה רפואית, נס ציונהדקלה קלו, קליניקה לקוסמטיקה רפואית, נס ציונה
""אני עובדת עם חברת אקטיב מזה 11 שנים. במשך השנים היו לי לא מעט שאלות והתלבטויות והן נענו במהירות ולשביעות רצוני, יש לי על מי לסמוך, ולכן התחדשתי כל פעם בטכנולוגיות מהבית היוצר של חברת אקטיב. אני עובדת עם מכשיר ה Optima-518 כ-4 שנים והטיפול הינו מהיר, איכותי וללא כאב ורגישות ויעיל מהטיפול הראשון... המכשיר נותן מגוון פתרונות: אנטי אייג'ינג, אקנה והסרת כתמים...אני שמחה להיות חלק ממשפחת אקטיב ומודה לכל הצוות ולעומדים בראשה.""
עביר עביר קוסמטיקס, עביר קוסמטיקס, כפר קרעעביר עביר קוסמטיקס, עביר קוסמטיקס, כפר קרע
""מכשיר Optima של חברת אקטיב הביא למהפכה אצלי בעסק. הרחבת מאגר לקוחותיי, הרחבתי את מגוון הטיפולים שאני יכולה להציע והעיקר אני מטפלת בלקוחות שלי שמרוצים מן התוצאות והשנה שדרגתי למכשיר המתקדם ביותר של חברת אקטיב Extra-818.""
גילה גרושקה, קליניקה לקומסטיקה רפואית, שוהםגילה גרושקה, קליניקה לקומסטיקה רפואית, שוהם
""אני עובדת עם חברת אקטיב למעלה מ-10 שנים. במהלך השנים שידרגתי את המכשיר ל Optima-518 מכשיר אמין, איכותי ומהיר מאד ובעל תוצאת מדהימות. ברצוני לציין את חברת אקטיב כחברה בעלת אמינות, שירות ומקצועיות מהטובות שהכרתי ואני שמחה להיות חלק מהמשפחה הנהדרת הזו. ושותפה למהפכה בהסרת השיער.""
כרמית ביטון, קריית שמונהכרמית ביטון, קריית שמונה
""אני כל כך נהנית לעבוד עם המכונה החדשה מבית אקטיב Extra-818. הלקוחות מפרגנות ומרוצות מאד מהתוצאות. תודה רבה לשלמה, מירי ולצוות על השירות המקצועי והנדיב.""
רחל קורדובה, ידי רחל, פתח תקווהרחל קורדובה, ידי רחל, פתח תקווה
""שמי רחל ואני נמצאת במשפחת אקטיב יותר מ-20 שנה. מירי ושלמה הם הגב שלי בנוגע לכל הכוונה וייעוץ, עבור כל מכשור מתקדם הקשור בתחום האסתטיקה. בפנייתי אליהם אני תמיד זוכה ליחס חם ולתשובות אמיתיות. מפעם לפעם משתדרגת עם מכשור חדש וממשיכה לרצות עוד ועוד לקוחות ולהגיע לתוצאות מדהימות. בעבורי כקוסמטיקאית, המכשור נותן גם תוצאות עבור חידוש עור, אקנה והסרת כתמים ונותן מענה לכל אחד ואחת. משפחה כזאת לא מוצאים בכל מקום. מירי ושלמה היקרים ממשפחת אקטיב, תודה על הזכות לעבוד עמכם.""
דריה  גורבצ'וב, רמת גןדריה גורבצ'וב, רמת גן
""בחרתי לעבוד עם הטובים ביותר, כי אין תחליף לאיכות. לקוחותיי מרוצות ואני עוד יותר! Active היא החברה המובילה בתחומה והתוצאות מדברות בעד עצמן. חג שמח לכולם!""
צביה מזרחי, צביה וקוסמטיקה , רמת גן
""הצטרפתי למשפחת אקטיב לפי כ-12 שנים. ברצוני לציין שלאחר בדיקה מעמיקה בחרתי באקטיב והתוצאות לא אחרו להגיע. והמטופלות שלי מאד מאד מרוצות. ההקשבה, העזרה והתמיכה שמירי ושלמה נמצאים בכל רגע, ראויים להערכה! לאחר כמה שנים שידרגתי את מכשירי מקריסטל לאקסטרה 618 ועדיין אני מאד מרוצה! מקווה להמשך עבודה פוריה.""
לולו מסחנין, מדיקל לייזר, סחנין
""אני מאד מרוצה מהשירות והגישה האמינה, המסורה והאחראית של החברה. מרוצה מאד מהמכשיר ומהתוצאות שלו, ללא כאבים או כוויות! אני מאחלת לחברת אקטיב הצלחה מתמשכת ועתיד זוהר.""
הוסף למועדפים   |   צור קשר   |   על החברה   |   לקוחות מספרים   |   טיפולים   |   מוצרים   |   שאלות ותשובות   |   עמוד הבית         
אקטיב מערכות אופטיות בע"מ   ©